Logo race.net.ua
Зв'язатися з нами

Торгова марка «RACE - Rent A Car Enterprise» виникла 3 квітня 2006 року. Спочатку наш офіс розташовувався в місті Дніпропетровську по вул. Кедріна Дмитра 44. Офіс компанії складався з однієї кімнати, а з персоналу був всього один чоловік, який і був ідейним натхненником фірми з прокату автомобілів.
Написавши свій перший бізнес план, в якому вказувалося і потенціал розвитку і засоби необхідні для створення автопрокату, компанія з прокату авто була запущена. Через кілька тижнів була здана в прокат перша машина. Першим клієнтом, як не дивно, виявився випадковий знайомий, який орендував автомобіль терміном на один тиждень, а дізнавшись ще що автомобілі абсолютно нові - безсумнівно зрадів цьому факту.

RACE, за образом компаній гігантів, починала свою діяльність з кількох автомобілів, перетворившись сьогодні в одного з найбільших операторів автопрокату України.

13 травня 2008 року розпочала свою діяльність Донецька філія компанії. Офіс був відкритий в центрі міста, недалеко від Критого ринку. Як і вся компанія в цілому, Донецький офіс, пройшов тернистий шлях.
Вже восени 2008 року грянула Економічна криза, яка торкнулася абсолютно всіх і вся. Не можна сказати, що вона пройшла і повз нас. Ні. У момент, коли ціни на витратні матеріали, що купуються за валюту (автопарк на 90% складається з іномарок) підвищилися в 2 рази, а страхові компанії просто переставали платити за страховими випадками, одна за одною вижити було дуже нелегко. До всього іншого населення втрачала кредит довіри, втрачало гроші, затаюватися в очікуванні незрозуміло чого.
Криза, яка, не зрозуміло, чи закінчилася, лягла важким тягарем на всі сфери діяльності і бізнесу. Багато компаній в сфері прокату автомобілів просто припинили своє існування, не витримавши економічного спаду, відвертого обману з боку контрагентів і фінансово не впоравшись з бізнесом.
RACE, незважаючи на всі негаразди, скорочуючи витрати, вдалося протриматися і вистояти на піку кризи незважаючи на всі складнощі зі страховими компаніями, контрагентами - ми не на хвилину не перестали видавати автомобілі в прокат, не вимагали нічого додатково, не обманювали наших споживачів і так само з любов'ю і чесністю ставилися до клієнтів, розуміючи, що і без нас більшості досить важко. Важко брати на себе таку місію, але може для кого-то ми і були тим невеликим острівцем спокою і радості в бурхливому страшному світі фінансового краху. Незважаючи на те, що ураган кризи, намагався розгойдувати і наш човен, наша команда на чолі з капітаном наполегливо трималася і не підвела жодного людини, клієнта або контрагента. Навіть кредити які у нас були, ми не припинили платити ні на хвилину, не просячи навіть про відстрочки, за що передовий світовий банк, вже в 2010 році удостоїв нас нагороди, як одного з кращих клієнтів, які виявили стійкість і не підвів жодного разу - нам дуже приємно отримувати такі призи, ми старалися і це наш обов'язок бути чесними і виконувати обов'язки на всі 100 відсотків.

У 2009 році починає працювати представництво в м. Запоріжжі. І до цього дня в даному місті працює представництво, яке обслугувало і обслуговує велику кількість споживачів.

2010 рік ознаменувався початком освоєння Луганського регіону, наданням послуг у даному краї і відкриттям представництва.

2011 - рік відкриття філії прокату автомобілів в Харкові.

Сьогодня ТМ RACE працює в 5-ти регіонах України, надаючи послуги великій кількості юридичних і фізичних осіб, резидентів і нерезидентів України. За більш ніж 6-ти річний період існування ми придбали значну кількість лояльних клієнтів, з якими ми працюємо довгі роки. Повірте, для нас немає кращого, ніж отримувати Ваші листи, відгуки та замовлення зі словами, СПАСИБІ, Я З ВАМИ ВЖЕ 5 РОКІВ - це приємно, значить для вас ми щось значущий. Свої корпоративні підвалини ми намагаємося донести до всіх споживачів у всіх регіонах. Не завжди нести корпоративну культуру легко, швидше за все навіть важко, але ми стараємося. Сьогодні наш автопарк дуже виріс, тільки прокатних автомобілів більше 100 штук, а якщо взяти ще й лізингові авто, то рахунок вже буде наближатися до тисячі авто. Намагаючись для Вас, щороку ми знаходимо популярні автомобілі і намагаємося поповнити ними свій автопарк, щоб ви могли випробувати новинки автопрому ще до того, як вони потраплять в масовий продаж.

Межу тут підводити не будемо, швидше за поставимо крапки, для того щоб писати далі про наші досягнення та відкриття ......... Якщо ви ще не з нами, дуже шкода. Бажаємо Вам швидше опинитися в числі наших клієнтів, Вам сподобатися, якщо немає - напишіть, що не так, що зробити так як ви хочете - і це буде так. Ми працюємо виключно для Вас.
Залишайтеся з RACE - командою професіоналів.

Клієнти - ви наша цінність.

(+380) 67-644-6-555

(+995) 514-577-555

WhatsApp

Viber

Telegram

info@race.net.ua

Головний офіс: вул. Дмитра Кедріна, 44, Дніпро, Україна